​​ آدرس: تهران- بلوار اشرفی اصفهانی- بالاتر از بلوار مرزداران - برج زمرد

خرید باکس پالت پلاستیکی

یکی از مهم‌ ترین باکس هایی که برای حمل انواع محصولات خوراکی صنعتی و ... استفاده می شود باکس پالت پلاستیکی می باشد. این پالت برای اینکه مقاومت زیادی کسب کند و وزن کمتری داشته باشد به صورت شبکه ای تولید می گردد. دیواره های این پالت شبکه ای هستند و رنگ بندی های متفاوتی دارند. پالت های پلاستیکی را به طور معمول به دو صورت مکعب مستطیل و مکعب مربع طراحی می ‌کنند. ابعاد و اندازه های گوناگونی از پالت های پلاستیکی را می توانید خریداری کنید. باکس های پالت پلاستیکی را برای جابجا کردن محصولات متنوع تولید می کنند. اگر می خواهید محصولات متفاوت را به مسافت های دور ببرید و همچنین اجناس را در انبار به صورت اصولی قرار دهید، باید بدانید که باکس های پلاستیکی انتخاب مناسبی هستند.

قیمت باکس های پلاستیکی

قیمت باکس پلاستیکی به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهمترین فاکتورهایی که روی قیمت باکس تاثیر می گذارد متریالی است که برای تولید آن به کار می‌ گیرند. به طور معمول برای اینکه وزن باکس پلاستیکی کمتر شود متریال های با کیفیتی را جهت تولید این باکس به کار خواهند گرفت. سایزبندی باکس به عنوان یکی دیگر از نکاتی شناخته می ‌شود که روی قیمت محصول تاثیر زیادی می گذارد. در صورتی که شما یکی از سایز ‌های بزرگ باکس پلاستیکی را بخواهید خریداری کنید باید هزینه بیشتری برای خرید آن پرداخت نمایید. قیمت هر یک از انواع باکس های پلاستیکی را در وب‌ سایت باید بررسی کنید و سپس طبق نیاز صنعت تان یکی از انواع باکس های پلاستیکی را خریداری نمایید.  توجه داشته باشید که قیمت انواع باکس های پلاستیکی به دلیل نوسانات قیمت روز به روز افزایش پیدا می‌ کند.

فروش باکس پالت پلاستیکی

فروش باکس پالت پلاستیکی به صورت اینترنتی انجام می شود. شما می توانید در وب سایت فروشنده انواع باکس های پلاستیکی در سایزبندی و رنگبندی های متفاوت را مشاهده کنید. سپس بر اساس کاربردی که باکس ها دارند یکی از آنها را می توانید سفارش دهید. اگر به صورت عمده و به صورت تکی می‌ خواهید سفارشتان را ثبت کنید بهتر است که قیمت محصولات را به طور کامل بررسی نمایید. با بررسی قیمت محصول به راحتی می توانید سفارش تان را به صورت عمده یا تکی ثبت کنید. هر یک از انواع باکس های پالت پلاستیکی در وب سایت در رنگبندی های متفاوت معرفی می شوند. به همین دلیل خرید شما به صورت اصولی و با آگاهی کامل انجام خواهد شد.

ویژگی های باکس های پلاستیکی

 برای خرید باکس پالت پلاستیکی باید ویژگی ها با مشخصات محصول را به خوبی بشناسید. سازگاری باکس پلاستیکی با محیط زیست یکی از مهمترین ویژگی های آن به شمار می ‌رود. شما می توانید از باکس هایی که چرخ دارند به عنوان بهترین وسیله جهت حمل بار استفاده کنید. امکان نگهداری و بارگیری انواع محصولات با استفاده از باکس ها به صورت بهداشتی انجام می شود. سریع، ایمن و آسان بودن جابجایی بار با باکس ها یکی از ویژگی های آنها است. در مقایسه با باکس هایی که فلزی هستند باکس های پلاستیکی وزن کمتری دارند.

گوشه های منحنی برای تولید این باکس ها در نظر گرفته می ‌شود تا از لغزش چیدمان های درون باکس جلوگیری گردد. در برابر آلاینده ‌های محیطی، مواد شیمیایی، رطوبت و غیره مقاومت زیادی دارد. در دمای منفی ۴۰ درجه تا مثبت ۶۰ درجه باکس های پلاستیکی تحملشان بسیار عالی است. عمر طولانی هر یک از انواع باکس های پلاستیکی یکی از مهمترین مزیت های آنها به شمار می رود. در رنگ بندی های متفاوت باکس های پلاستیکی را تولید می‌ کند. قابلیت شستشو و ضدعفونی باکس پلاستیکی یکی از دیگر ویژگی ‌ها و مشخصات محصول به شمار می رود.

ارسال نظر
verification

تماس با ما

تیسا پلاستیک

شرکت تیسا پلاستیک متخصص تولید و فروش پالت پلاستیکی در ایران می باشد. پالت های پلاستیکی این شرکت با مواد پلی اتیلن سنگین تولید می شوند که این امر باعث استحکام بیشتر پالت ها می باشد. همچنین این پالت ها به راحتی قابل شستشو می باشند.