​​ آدرس: تهران- بلوار اشرفی اصفهانی- بالاتر از بلوار مرزداران - برج زمرد

نکات و نحوه جابجایی پالت پلاستیکی

زمانی که خرید پالت های پلاستیکی را انجام می دهید باید به خوبی در مورد نکات و نحوه جابجایی پالت پلاستیکی اطلاعات بیشتری به دست آورید. پالت پلاستیکی یکی از تجهیزات مهم برای جابجا کردن کالاها و نگهداری آنها در قفسه‌ ها است. این پالت ها در ابعاد متفاوت هستند و وزن کالاهای متفاوت را تحمل می ‌کنند. پالت به عنوان وسیله ای شناخته می شود که به وسیله لیفتراک ها می توانید آنها را جابجا کنید. پالت ها را روی قفسه ها می گذارید تا در فضای خود صرفه جویی کنید. جابجایی بار را با استفاده از پالت به راحتی انجام می دهید، تنها باید کاربرد آنها را به خوبی بشناسید.

جابجایی بار با پالت ها چگونه انجام می شود؟

 پالت پلاستیکی یکی از انواع وسیله هایی به شمار می‌ رود که در انبارهای حمل و نقل کاربرد زیادی دارد. سطح مسطح پالت کلاسیکی یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های آن به شمار می ‌رود. این پالت تحمل وزن زیاد در بخش های متفاوت را دارد.  در حالت متحرک و ثابت به راحتی می ‌توانید آن جابجایی پالت پلاستیکی را انجام دهید. به صورت منظم باید پالت ها را در راستای یک خط قرار دهید. اگر بار روی پالت های پلاستیکی به این صورت قرار بگیرد نامنظم نمی شود.

نکات و نحوه جابجایی پالت پلاستیکی با کامیون

 هنگام حمل پالت ها با کامیون و لیفتراک باید دقت داشته باشید که اصول چیدمان پالت ها را رعایت کنید. اگر به صورت اصولی پالت ها را روی همدیگر قرار ندهید امکان ریزش آنها وجود دارد. توجه به ساخت پالت و نوع چیدمان پالت را باید از افرادی که تخصص دارند بپرسید. پالت ها با مواد اولیه گوناگونی تولید می گردند. پالت های پلاستیکی به عنوان بهترین پالت های شناخته می ‌شوند که به صرفه هستند و طول عمر زیادی دارند. شما می توانید تعداد زیادی از پالت های پلاستیکی را خریداری کنید. دوام و طول عمر طولانی انواع پالت ها موجب شده که بسیاری از مشتریان به راحتی آنها را خریداری کنند.

شناخت اصولی جابجایی بار با پالت

 اصول ایمنی کار با پالت و نحوه جابجا کردن بار با پالت پلاستیکی را باید بشناسید. پالت هایی که پلاستیکی هستند دارای اصول مشخص شده ای جهت استفاده می باشند. بار را به راحتی می توانید روی آنها قرار دهید و به راحتی با لیفتراک پالت ها را جابجا کنید. زمان هنگام استفاده از پالت ها باید به نوع بالابر دقت نمایید. این مسئله که پالت ها را به صورت اصولی روی بالابرها بگذارید بسیار مهم است. برای اینکه به پالت ها و کالاهای درون پالت آسیبی وارد نشود بهتر است از دستکش ایمنی استفاده نمایید. این مسئله که پالت های پلاستیکی را شستشو دهید تا عمر آنها بیشتر شود بسیار مهم است. شستشوی پالت ها در کمترین بازه زمانی انجام می گردد. در واقع شما به راحتی می توانید پالت های پلاستیکی را ضدعفونی نمایید تا مدت زمان زیادی از آنها استفاده کنید.

مهمترین نکات و نحوه جابجایی پالت پلاستیکی

یکی از مهمترین مواردی که در مورد نکات و نحوه جابجایی پالت پلاستیکی اهمیت دارد این است که مدل پالت را بررسی کنید. مدل های زیادی از پالت های پلاستیکی تولید می شوند. هر یک از آنها کالاهای گوناگونی را در بر می‌گیرند. طبق نوع کالایی که می ‌خواهید روی پالت بگذارید می‌ توانید آنها را در بخش‌ های گوناگون به کار بگیرید. در واقع شما اگر به خوبی اندازه و ابعاد پالت ها را بررسی کنید به راحتی آنها را جابجا خواهید کرد. جابجایی پالت های پلاستیکی نسبت به پالت هایی که چوبی هستند آسان تر می باشد. به همین دلیل بسیاری از کارگاه ها و کارخانه ها برای جابجا کردن محصولات متفاوت از پالت هایی که پلاستیکی هستند استفاده می نمایند.

3.0/5 (2 رای)
ارسال نظر
verification

تماس با ما

تیسا پلاستیک

شرکت تیسا پلاستیک متخصص تولید و فروش پالت پلاستیکی در ایران می باشد. پالت های پلاستیکی این شرکت با مواد پلی اتیلن سنگین تولید می شوند که این امر باعث استحکام بیشتر پالت ها می باشد. همچنین این پالت ها به راحتی قابل شستشو می باشند.