​​ آدرس: تهران- بلوار اشرفی اصفهانی- بالاتر از بلوار مرزداران - برج زمرد

خرید پالت پلاستیکی تاشو

یکی از انواع پالت های پلاستیکی که کاربرد زیادی در صنایع گوناگون دارد پالت پلاستیکی تاشو می باشد. این پالت دارای دیواره ای است که آن را به گونه‌ ای طراحی کرده اند تا به راحتی تا شود. ظاهر پالت تاشو شبیه سبد پلاستیکی است. به همین دلیل زمان استفاده کردن از این محصول و بسته بندی انواع کالاها، کارگران به راحتی می ‌توانند محصولات را حمل می نمایند و جابجا کنند. علاوه بر این به بعد از اینکه فرآیند حمل و نقل انواع محصولات تمام شود به راحتی می توانید این پالت ها را در گوشه ای بگذارید و فضای کمتری را به آنها اختصاص دهید.

کاربرد پالت های تاشو

برخی از تولیدکنندگان و کارخانه ها تنها نیاز است که یک بار محصول مدنظر را به مقصد ارسال کنند. به همین دلیل از پالت تاشو پلاستیکی استفاده می نمایند. پالت هایی که در مقصد های دور مورد استفاده قرار می گیرند نسبت به دیگر پالت ها انتخاب مناسب تری هستند. ارسال هر یک از محصولات و کالاها را زمان انتخاب پالت باید در نظر بگیرید. پالت های پلاستیکی که تا می شوند برای افرادی مناسبند که می خواهند فاصله طولانی را جهت جابجایی بار طی کنند. بعد از اینکه آنها فاصله طولانی جهت جابجایی بار را طی می نمایند می توانند در بازگشت پالت ها را تا کنند تا فضای کمتری را اشغال نمایند.

نحوه بارگیری با پالت پلاستیکی تاشو

اگر برای ارسال کردن محصولات متفاوت از کامیون استفاده می کنید به راحتی می توانید از پالت تاشو پلاستیکی استفاده نمایید. بعد از خالی شدن محصولات، پالت ها را تا کنید و سپس آنها را در وانت قرار دهید. در این صورت هزینه کمتری برای جابجایی بار پرداخت خواهید کرد. نحوه بارگیری با این پالت ها بسیار آسان و سریع می باشد.

قیمت پالت های پلاستیکی تاشو

قیمت پالت پلاستیکی تاشو به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهمترین مواردی که تعیین کننده قیمت پالت های تاشو می باشد جنس آن است. هر یک از انواع پالت های تاشو را با قیمت متفاوتی تولید می نمایند. چرا که استانداردهای خاصی برای تولید آنها در نظر می ‌گیرند. اگر پالت تاشو با استفاده از پلاستیک های مرغوب و باکیفیت تولید شود قیمت آنها بالاتر است. برای خرید انواع پالت های تاشو باید قیمت آنها را به صورت روزانه مورد بررسی قرار دهید. از آنجایی که ویژگی ها و مزیت های استفاده از باکس های پالت پاشو زیاد است بسیاری از افراد این باکس ها را مورد استفاده قرار می دهند.

مزیت های پالت پلاستیکی تاشو

نگهداری محصولات به صورت بهداشتی در این باکس ها انجام می شود. شما می توانید محصولات را بسیار سریع و آسان با رعایت کردن نکات بهداشتی به مقصد برسانید. زمانی که از پالت تاشو پلاستیکی استفاده می کنید دیگر نیازی به لیفتراک و ماشین های جابجایی بار ندارید. در واقع جابجا کردن بارهای متفاوت با استفاده از پالت های تاشو در کمترین بازه زمانی انجام خواهد شد. اگر مایل هستید از محیط زیست محافظت کنید و از بهترین باکس های جابجایی بار استفاده نمایید باکس های پالت پلاستیکی را به شما معرفی می نماییم. پالت هایی که چوبی هستند به محیط زیست آسیب جدی می رسانند.

 در مقایسه با پالت هایی که فلزی هستند شما می‌ توانید از پالت پلاستیکی تاشو استفاده طولانی تری داشته باشید. وزن کم انواع باکس پالت پلاستیکی به عنوان یکی دیگر از ویژگی ‌ها و مشخصات آنها به شمار می رود. به راحتی می توانید این پالت ها را شستشو دهید و ضدعفونی کنید. بر همین اساس برای قرار دادن کالاهای بهداشتی مانند محصولات دارویی به راحتی می توانید این باکس ها را به کار بگیرید. مقاومت باکس ها در برابر آلاینده های محیطی، رطوبت و انواع مواد شیمیایی که خورنده هستند به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌ های باکس ها شناخته می‌ شود.

3.0/5 (2 رای)
ارسال نظر
verification

تماس با ما

تیسا پلاستیک

شرکت تیسا پلاستیک متخصص تولید و فروش پالت پلاستیکی در ایران می باشد. پالت های پلاستیکی این شرکت با مواد پلی اتیلن سنگین تولید می شوند که این امر باعث استحکام بیشتر پالت ها می باشد. همچنین این پالت ها به راحتی قابل شستشو می باشند.